„COVID-19“-ის საწინააღმდეგო ვაქცინაციის პროცესი სამეგრელოში
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ეროვნული სატყეო სააგენტოს თანამშრომლების „COVID-19“-ის საწინააღმდეგო ვაქცინაციის პროცესი აქტიურად მიმდინარეობს.
სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონული სამსახურის თანამშრომლები - 18 მეტყევე სოფელ რუხის აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკაში  აიცრა.
“მნიშვნელოვანია თითოეული მოქალაქის სოციალური პასუხისმგებლობა ვაქცინაციის პროცესთან დაკავშირებით. ეს არის ერთადერთი გზა ქვეყანა დაუბრუნდეს ჩვეულ რიტმს და სრულად დავამარცხოთ პანდემია,” - განაცხადა ეროვნული სატყეო სააგენტოს უფროსის მოადგილემ დავით ალადაშვილმა.

Vaccination process against COVID-19 in Samegrelo
The process of vaccination against COVID-19 of the employees of the National Forestry Agency of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture is underway.
Employees of Samegrelo-Zemo Svaneti Regional Service - 18 foresters were vaccinated at the Academician Nikoloz Kipshidze Central University Clinic in the village of Rukhi.
"The social responsibility of every citizen in connection with the vaccination process is important. "This is the only way to get the country back to normal life, and to completely defeat the pandemic,"- said Davit Aladashvili, Deputy Head of the National Forestry Agency.